Kulturno društvo Ribiški muzej tržaškega primorja

Društvo, ki je bilo pobudnik in gonilna sila za nastanek muzeja, je bilo ustanovljeno leta 2000.

Po trinajstih letih neumornega dela članov, odbornikov in s pomočjo zasebnih donatorjev je bil muzej v Križu pri Trstu zgrajen in opremljen.

V statutu je določeno, da društvo skrbi tako za zbiranje materialnih virov, zaščito in ovrednotenje morskih poklicev (ribičev, pomorščakov, potapljačev itd.) kot tudi za objavljanje tekstov in raziskav, ki se nanašajo na to področje.

Prispevki in podpora

Društvo deluje na prostovoljni in nepridobitni osnovi, zato vam bomo hvaležni za vsakršen prispevek.

TRR pri ZKB,
Zadružna kraška banka, Opčine
IBAN: IT 46. Q089. 2802 2000 1000 0017814
BIC (SWIFT): CCRTIT2TV00

Full Responsive Design

This template using Bootstrap 3x version with mobile first approach to make it readily available for all devices.

Lots of Icons

Vestige comes with 900+ font icons including Font Awesome complete set and 150+ outlined icons.

3 Header Styles

3 Header styles are there for all type of needs with topbar or not along with full width menu.

Our Team

Ralph Burton